Paweł Piotrowski1 DAN Aikido
Instruktor Sportu i Rekreacji - Samoobrona
Instruktor Krav Maga Network

W 1995 roku rozpocząłem swoją przygodę z Aikido, pod okiem Mistrza Pawła (4dan), Wojciecha (4dan) i Jerzego (5dan)
W 2002 roku, po 7 latach intensywnych treningów zdałem na stopień 1 DAN w Aikido. Pod okiem Mistrzów asystowałem w treningach dla dorosłych jak i dla dzieci. Następstwem były liczne zastępstwa w prowadzeniu zajęć.

Dodatkowo brałem udział w międzynarodowych stażach Aikido, prowadzonych przez bezpośrednich spadkobierców, twórcy aikido – Morihei Ueshiby.

W 2005 roku otrzymałem uprawnia Instruktora sportu z Ministerstwa Edukacji Instruktora Rekreacji Ruchowej o specjalności Samoobrona.

W kolejnych latach obok Aikido uczyłem się kilku innych stylów walki.

Kontynując naukę Aikido rozpocząłem treningi Taekwondo (około 1 rok)ale to był krotki epizot w mojej drodze. Następnie swoje kroki skierowałem w stronę Karate. Niestety to była krótka historia chodź bardzo mile wspominam te treningi, a z Sensei Zbyszkiem do dziś utrzymuje kontakty. Kolejnym krokiem w poszukiwaniu "nowej drogi" były zajęcia z Muay Thai pod okiem Łukasza Rola, gdzie ze swoim doświadczeniem zostałem przyjęty z otwartymi rękoma (łokciami i kolanami J). Miałem możliwość uczestnictwa w sparingach z zawodnikami, co okupiłem licznymi siniakami, a nawet krwią.
Trenera Łukasza Rola i cały klub PALESTRA bardzo mile wspominam i serdecznie pozdrawiam i polecam Klub PALESTRA

W kolejnych latach zostałem zaproszony, przez Bartka , do wspólnych treningów w systemie Grom Combat. Gdzie uczyłem się tajników walki jednostek specjalnych, które trwały trzy lata.

Od 4 lat uczestniczę na zajęciach w systemie Krav-Maga.
9 - 14 09 2013 Uzyskałem uprawnienia Instrukrora KRAV-MAGA NETWORK oraz zdałem na NIEBIESKI pas w tym systemie pod okiem Jyrki Saario rekomendowany przez Istvan Nagy.