Aikido dla dzieci
facebook
JODAN - KRAV MAGA NETWORK

Klub JODAN obecnie współpracuje z organizacją Krav-Maga Network.
Działalność klubu rozwinęła się z jednego klubu na Warszawskiej Ochocie na 7 miejsc w Warszawie i województwie mazowieckim. Jesteśmy poszukiwaczami, którzy poszukują rozwoju i skutecznego a zarazem bezpiecznego treningu.
Skupiamy się na rozwoju naszych uczniów i na dalszym rozwoju Instruktorów którzy do nas dołączają. Kierujemy się prostotą nauki inspirując się na mistrzu z przeszłości jakim był IMI LICHTENFELD twórca systemu.
Nie wymagamy, aby zapomnieć o swoich dotychczasowych osiągnięciach i nie chcemy aby nasi studenci zapomnieli o SWOICH organizacjach / korzeniach. Wręcz przeciwnie. Namawiamy ich, aby poszukiwali dalej tak, jak my to robimy. My sami też jesteśmy dumni z naszej przeszłości, z naszych nauczycieli, z naszych przyjaciół a nawet z naszych wrogów. Zawdzięczamy im wszystkim, że dziś jesteśmy w tymi miejscu i robimy dokładnie to, co chcemy robić.

KKRAV MAGA NETWORK jest międzynarodową organizacją zrzeszającą wybitnych instruktorów samoobrony, którzy zdecydowali się powrócić do korzeni systemu Krav Maga.
Założycielami organizacji są:

  • Jyrki Saario - Master Instructor, Director of Training (pierwszy europejski instruktor IKMF, szef wyszkolenia Fińskiej Federacji Krav Maga);
  • Laszló Tóth - International Instructor, Czarny pas II dan Krav Maga (prekursor Krav Maga na Węgrzech, właściciel największego centrum sztuk walki w Środkowej Europie) oraz
  • Istvan Nagy - International Instructor, Czarny pas II dan Krav Maga (prekursor Krav Maga na Węgrzech, szef grupy instruktorskiej w Warszawie).

O becnie organizacja Krav Maga Network zrzesza ponad 60 instruktorów z pięciu krajów Europy.
Członkowie naszego zespołu są certyfikowanymi instruktorami organizacji Krav Maga Network oraz mają uprawnienia państwowe wydane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Uczymy jak bezpiecznie żyć, przewidywać i rozpoznawać zagrożenia, jak reagować, w stresie (techniki walki to tylko pewna część systemu). Do szkoleń zachęcamy młodzież, kobiety i mężczyzn a także wszystkich chętnych bez względu na wiek.